Van Peize tot Veenhuizen Jubileum 20 jaar DPA

Post 37 of 72
Van Peize tot Veenhuizen Jubileum 20 jaar DPA

Het weekend van de 24/25 juni mochten we te gast bij de familie Kooistra’s in Peize.
Op een mooi stuk weiland konden we de voertuigen neerzetten en kon het weekend beginnen.
Vrijdagavond een briefing van Klaas met een uitleg van het weekend.
Ditmaal was niet de vicevoorzitter jarig maar de familie Kooistra,de snacks vonden gretig aftrek die avond.
Zaterdagmorgen een korte uitleg over de dag, daarna konden we de rit in ontvangst nemen.
Met een lunchpakket vertrokken we via een mooie route richting Veenhuizen.
We namen een kijkje in het gevangenismuseum en bij een bierbrouwer, tevens konden we op het zelfde terrein ambachtelijke kaas kopen. Daarna richting het basiskamp.
Bij terugkomst was het rondom de tent alles feestelijk versiert, het was immers ook de viering van het 20 jaar bestaan van de club. Na een woord van Klaas en het in ontvangst nemen van een heuse verwijs totempaal kreeg Rob het woord. Rob nam ons mee door de jaren van DPA. Tevens was een presentje naar de leden.
Hierna een BBQ, en vervolgens de gezelligheid bij de tent. Zondag morgen werd er een eitje gebakken en in de middag verlieten de meeste het terrein. We kijken terug op een geweldig weekend.
De organisatie enorm bedankt.!!! jullie krijgen een 10.

MENU