Contacten

Voorzitter: Rob van der Meer – voorzitter@dpa-holland.nl

Vicevoorzitter: Lou Spijker – vicevoorzitter@dpa-holland.nl

Secretaris: Wessel Walles – secretaris@dpa-holland.nl

Penningmeester: Willemien Weits – penningmeester@dpa-holland.nl

Algemeen lid: Jan Visscher – bestuurslid2@dpa-holland.nl

Clubblad: Aty Spijker -redactie@dpa-holland.nl

Realisatie clubblad: Lou Spijker – redactie@dpa-holland.nl

Clubartikelen: Willemien Weits – clubwinkel@dpa-holland.nl
Tijdens evenementen op clubaanhanger aanwezig

Webmaster: Lou Spijker – webmaster@dpa-holland.nl

Keurmeesters voertuigen: Erik Buitenweg en Peter van den Berg – keurmeester@dpa-holland.nl

Defensie zaken: Bert van de Scheur – defensie@dpa-holland.nl

Uit veiligheidsoogpunt hebben geen actieve links op de site staan.

Contactformulier

Naam:*
E-mail*
7 + = eight
Herstel
MENU